in DEKORACJE, DODATKI, LIFESTYLE, MIEJSCA, STYL

COŚ NOWEGO, COŚ POŻYCZONEGO, COŚ TRANSPARENTNEGO…

at
cos-nowego-cos-pozyczonego-cos-transparentnego

Czy jest coś, co mogłoby sprawić, że oprawa ślubu i wesela stanie się jeszcze ciekawsza i niezapomniana? Coś, co nadałoby pomieszczeniu „lekkości bytu” i wyjątkowego stylu… Francuski architekt i twórca wzornictwa, Philippe Starck, powiedział, że dobrze zaprojektowane przedmioty należą się każdemu – i gospodyni domowej, i milionerowi. Wedding Art Show, w pogoni za najnowszymi trendami, ma dla przyszłych Par Młodych coś zupełnie nietuzinkowego.

 

Na blogu Wedding Art Show pisaliśmy już jak ważny w przygotowaniach ślubu i wesela jest wybór sukni, kwiatów oraz dekoracji… Pani firma, ED Group, ma swojej ofercie niezwykłe meble, które także mogą uatrakcyjnić aranżację nie tylko ślubnej uroczystości, ale i każdego innego eventu. Proszę powiedzieć, skąd taki pomysł, by zająć się również wynajmem mebli?

Agnieszka Dąbrowska: Jako Agencja Eventowa ED Group działamy na rynku już kilkanaście lat i wielokrotnie do swoich projektów eventowych, realizowanych w różnych miastach Polski, wypożyczaliśmy meble eventowe. W 2017 roku przyszedł czas na to, by rozszerzyć działalność i postanowiliśmy zająć się również wynajmem takich mebli. Wiązało się to ze zmianą nazwy na ED Group, gdzie E znaczy Event, a D – Design. Zależało nam bowiem na tym, by wynajmowane meble były synonimem dobrej jakości i stylu. Dziś jako jedyni w kraju i na północno-wschodnim rynku możemy zaoferować takie produkty.

Wedding Art Show

Co było dla Was zupełną nowością po rozszerzeniu działalności?

Agnieszka Dąbrowska: Myślę, że największym zaskoczeniem dla nas było wejście na rynek weddingowy, gdzie nasze krzesła cały czas robią furorę. Jest to znakomita alternatywa dla stosowanych powszechnie pokrowców. Proszę spojrzeć na kilka zdjęć z letnich aranżacji ślubnych jednej z zaprzyjaźnionych pracowni dekoratorskich, gdzie nasze transparentne krzesła stanowią przysłowiową „wisienkę na torcie” i nadają wnętrzu lekkości.

Wedding Art Show

Jakie panują obecnie trendy?

Agnieszka Dąbrowska: Cały czas obserwujemy, że klienci przekonują się do kolorów, które jeszcze jakiś czas temu nie kojarzyły się z aranżacjami ślubnymi. Mowa tutaj o modnym granacie, szarościach, butelkowej zieleni czy czerni. Podobnie z minimalizmem, który w świetny sposób wkradł się na salony ślubne w postaci ciekawej, prostej grafiki stosowanej na zaproszeniach i innych formach czy też w dodatkach. Dekoratorki – w środowisku dekoracji ślubnej spotykamy głównie kobiety – świadomie stosują światowe trendy, oferują klientom nowe spojrzenie i potrafią użyć naszych mebli, by w pełni pokazać swoją wizję.

W jaki sposób takie niezwykłe krzesła mogą uatrakcyjnić przestrzeń?

Agnieszka Dąbrowska: Podczas ceremonii zaślubin świetnie wyglądają w plenerze! Na trawie, na pomoście, na tarasach hotelowych… Nasze krzesła doskonale sprawdzają się również w industrialnych przestrzeniach, gdzie wykorzystujemy je podczas różnych eventów takich jak konferencje czy premiery samochodów w halach etc. Tak było też podczas I edycji Wedding Art Show, gdzie znakomicie przeszklone, ale raczej wąskie wnętrze jednej z sal w MCSM w Toruniu nie zostało pomniejszone jeszcze bardziej przez ciężkie meble, tylko optycznie podkreślone transparentnymi krzesłami. Między innymi dlatego będzie je można zobaczyć również na wydarzeniu w Bydgoszczy.

Co oprócz krzeseł oferuje ED Group?

Agnieszka Dąbrowska: Proponujemy aranżację stref chillout, gdzie wykorzystujemy nasze eko meble oraz wyposażenie recepcji, tworzenie stref barowych z modułowych mebli LED. Stanowią one ważny dodatek, który podnosi estetykę wnętrza i jakość eventów.

Ma Pani w swojej pracy jakąś złotą zasadę?

Agnieszka Dąbrowska: Kierujemy się przede wszystkim profesjonalizmem, czyli starannie dopracowanym w szczegółach projektem. Dbałość o detal zawsze robi różnicę.

 

 

Zdjęcia – sezon letni 2018:
meble: ED Group,
aranżacje: Unique – Pracownia Dekoratorska

Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *