in BIELIZNA, BIŻUTERIA, DODATKI, KWIATY, LIFESTYLE, MIEJSCA, MODA, STYL, WEDDING ART SHOW

JEDYNE W SWOIM RODZAJU WYDARZENIE – WEDDING ART SHOW!

at
jedyne-w-swoim-rodzaju-wydarzenie-wedding-art-show

Za nami już druga odsłona Wedding Art Show – pierwszego w Polsce eventu, który łączy w sobie wszystko, co niezbędne przy organizacji ślubu i wesela. Tym razem to ekskluzywne wydarzenie miało miejsce w industrialnych wnętrzach Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy. Nie zabrakło niespodzianek i chwil zaskoczenia, nie zabrakło naszych znakomitych Partnerów, oferujących wachlarz produktów i usług, nie obyło się też bez chwil wzruszeń. Wedding Art Show to jakość sama w sobie!

 

Tak jak ostatnio nasze wydarzenie uświetniły swoją obecnością dwie wyjątkowe osobowości – autorka bloga „Wedding Dream” i niekwestionowana znawczyni tematyki ślubnej, gwiazda programów telewizyjnych, takich jak „I nie opuszczę Cię aż do ślubu”, „W czym do ślubu?”, „Przedślubne rozgrywki” – Izabela Janachowska oraz najpopularniejsza modelka plus size, Ewa Zakrzewska.

Ale to nie jedyne atrakcje! Wedding Art Show został wzbogacony o wyjątkowy pokaz mody ślubnej oraz ekskluzywnej bielizny. Nie zabrakło też magicznych i niespotykanych dekoracji kwiatowych ani ekspozycji aranżacji sali bankietowej. Przedstawiciele innych branż mogli zaprezentować swoje usługi i produkty, bez których realizacja ślubu i wesela byłaby niemożliwa. Obrączki ślubne, degustacja kulinarna, pokaz barmański, meble eventowe, oprawa muzyczna, nowoczesne techniki multimedialne, dekoracja światłem oraz fotografia ślubna – kompozycja takich detali z pewnością sprawi, że nasze wydarzenie na długo zapadnie w pamięć!

 

 

Pragniemy gorąco podziękować wszystkim naszym Gościom za przybycie, bez Was nasz event nie miałby tego niesamowitego blasku.

Dziękujemy również wszystkim naszym Partnerom i Sponsorom, bez których pomocy i wsparcia nie udałoby nam się stworzyć tak wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju wydarzenia.  

 

foto by Marcin Szulerecki Fotograf i Pixel Studio

Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *