in LIFESTYLE, STYL, WEDDING ART SHOW

MUSICIE TAM BYĆ!

at
musicie-tam-byc

To wyjątkowe i ekskluzywne wydarzenie już 30 września w Bydgoszczy!

Przed nami kolejna, druga już, odsłona Wedding Art Show – tym razem w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy. Zgodnie z obietnicą przygotowaliśmy dla naszych Gości jeszcze więcej atrakcji i mamy nadzieję sprawić, że ten wyjątkowy event nie tylko zaspokoi Waszą ciekawość, odpowie na wszystkie nurtujące Was pytania, związane z organizacją ślubu czy wesela, ale i stanie się niezwykle pozytywnym przeżyciem, które zapadnie w pamięci na dłużej… lub choćby do kolejnej edycji! ;)

Przez ostatnie tygodnie mogliście czytać na naszym „weddingowym” blogu o kolejnych Partnerach wydarzenia, niezwykłych osobowościach, które zdecydowały się zaszczycić nas swoją obecnością i uatrakcyjnić ten niedzielny wieczór.

Po raz kolejny Gwiazdami wieczoru będą — znana z bijących rekordy popularności programów telewizyjnych – I nie opuszczę Cię aż do ślubu, W czym do ślubu?, Przedślubne rozgrywki, autorka bloga Wedding Dream i niekwestionowana znawczyni tematu, Izabela Janachowska oraz najpopularniejsza modelka plus size, Ewa Zakrzewska. Tym razem jednak wśród nas pojawi się też nowy, wyjątkowy Gość – Katarzyna Figura.

Postaramy się zaskoczyć przyszłe pary młode — chociażby kolekcjami mody ślubnej prosto z Paryża, niezwykłą muzyką czy czarnymi różami o zapachu czekolady. Nie zabraknie bajkowych dekoracji kwiatowych czy ekspozycji aranżacji sali bankietowej, w tym niespotykanych mebli. Także przedstawiciele innych branż zaprezentują swoje usługi i produkty, bez których realizacja ślubu i wesela byłaby niemożliwa. Zjawiskowe suknie, eteryczna bielizna, jedyne w swoim rodzaju obrączki, fotografia… Do tego degustacja kulinarna i pokaz barmański. Mariaż tych elementów uczyni Wedding Art Show niezapomnianym!

Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Bydgoszczy, Rafał Bruski, Radio Eska oraz Imperium Kobiet”.

Dziękujemy naszym Partnerom za zaufanie, a naszych miłych Gości zapraszamy już 30 września do industrialnych wnętrz bydgoskiego Muzeum Wodociągów.

Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *