O nas

O Nas

Wedding Art Show Wedding Art Show – to pierwsze tego typu wydarzenie w branży ślubnej w Polsce, skierowane do przyszłych Par Młodych, konsultantek ślubnych, wedding plannerek i wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji do rozwijania swojej działalności w tej dziedzinie.

WEDDING ART SHOW to zespół uznanych ekspertów od planowania i organizacji ślubu, stroju, menu i dekoracji, którzy prezentują artystyczne oblicze branży ślubnej. Wszystko po to, by zachwycić i zainspirować przyszłe pary młode oraz doradzić jak zaplanować najważniejszy dzień swojego życia od A do Z. Koncepcja realizacji przedsięwzięcia jest odmienna od tradycyjnych targów. Nasze ekspertki to Izabela Janachowska, znana z organizacji ślubów na antenie TVN Style oraz modelka plus size – Ewa Zakrzewska, to podpowiedzą jak zorganizować wymarzony ślub. Ale to nie wszystko! Inspiracji szukamy na szeroką skalę, dlatego zapraszamy do współpracy także lokalnych specjalistów.

#poślubionastylowi


Nasz zespół

Aleksandra Kosior

Event Manager oraz właścicielka firmy eventowej Welcome to Event, która sprawia, że niemożliwe staje się możliwe.

Karolina Borkowska

Redaktorka bloga Wedding Art Show.

PRZECZYTAJ OPINIE

welcome to event logo

Welcome to Event swoją ofertę kieruje do osób i firm szukających niepowtarzalnych, wyjątkowych i jedynych w swoim rodzaju rozwiązań.
Naszym celem jest budowanie trwałych relacji między firmą, pracownikiem i partnerem biznesowym, które oparte są na zaufaniu i lojalności. Łącznikiem tych relacji są organizowane przez nas imprezy integracyjne, wyjazdy motywacyjne, konferencje, szkolenia oraz szeroko pojęte eventy, które dostarczają niezapomnianych wrażeń. Kreatywność i wszechstronność powodują, że tworzymy unikalne programy, „szyte na miarę” potrzeb naszych Klientów.

Karolina Giorgi

Miałam przyjemność uczestniczyć w zorganizowanym przez panią Olę evencie Wedding Art Show połączonym z profesjonalnym pokazem bielizny oraz sukien ślubnych. Impreza przygotowana mega profesjonalnie, dopięta na ostatni guzik, a zaproszeni goście i uczestnicy – wspaniali.

Artur Cieciórski

Niesamowite magiczne imprezy, pełne niespodzianek i pozytywnej energii

Ewa Burkiewicz

Dziękuję bardzo firmie W2E za organizację Balu 🙂 Dzięki Pani Oli nasze spotkanie odbyło się bez najmniejszych problemów, a to za przyczyną Jej standardu pracy – cechuje są bowiem pełen profesjonalizmem, dbałość o każdy szczegół, a przede wszystkim elastyczność i dostosowywanie się do naszych wymagań. Kolejny Bal – tylko z W2E – już w lutym 2018

Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *