in DEKORACJE, DODATKI, KWIATY, LIFESTYLE, STYL

WIĘC CHODŹ I UDEKORUJ MI ŚWIAT!

at
wiec-chodz-i-udekoruj-mi-swiat

Każda przyszła Para Młoda wie, jak istotnym elementem w przygotowaniu ślubu i wesela jest wybór odpowiedniego miejsca, potraw czy muzyki. Ale czy to już wszystko? Oczywiście nie! Tu należy pamiętać, że kwiaty i dekoracje są równie ważne i mogą w znacznym stopniu wpłynąć na atmosferę doniosłego wydarzenia. Ostatnimi czasy Nowożeńcy imponują coraz większą kreatywnością, a poprzez dobór należytej oprawy i wystroju weselnego tworzą swój indywidualny, niepowtarzalny i niezapomniany klimat.

 

Eksperci w dziedzinie designu podkreślają, że zanim zdecydujcie się na rodzaj ozdób, musicie ustalić motyw lub schemat kolorów. Jeśli wynajmujecie bogato zdobioną salę, warto zachować umiar w doborze przystrojenia, ale jeśli korzystacie z klasycznego pomieszczenia czy namiotu, wtedy można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i wyeksploatowanie odważniejszych dekoracji. Jak sprawić, by miejsce zaślubin stało się naszą wymarzoną scenerią i by zapadło w pamięć zarówno Nowożeńców, jak i Gości weselnych? O dekoracjach, nie tylko ślubnych, wiedzą wszystko – Wedding Art Show prezentuje swoich kolejnych Partnerów wydarzenia – „designerską trójcę”, która zaskoczy Was swoją nieposkromioną wyobraźnią już 30 września w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy – Ster na Kwiaty, Plan B oraz Lab 07 Laboratorium Kwiatów.

Dekorowanie kościoła i sali weselnej to bardzo szerokie zagadnienie. Wybór możliwości jest niemalże nieskończony. Koniec końców o efekcie decyduje gust Młodej Pary – ślub to przecież dla nich najważniejsza chwila w życiu. Podstawą wielu stylizacji są kwiaty…

Ster na Kwiaty

Studio florystyczne – Ster na Kwiaty jest miejscem zupełnie wyjątkowym! Zespół tej bydgoskiej pracowni tworzą, idealnie zgrani, Miłosz Dawid Wacław Blonkowski i Krzysztof Groll. Ten artystyczny tandem stawia na piękno i oryginalność. W swojej bogatej ofercie proponują zarówno kwiaty cięte, jak i doniczkowe, ale przyszli Państwo Młodzi znajdą w studio także awangardowe bukiety, niespotykane kompozycje, a także dekoracje na torty i alkohole. Blonkowski i Groll nie boją się wyzwań i z zapałem tworzą oprawę kwiatową, także z udziałem produktów handmade z drewna, metalu, szkła, tkaniny i filcu. Jeśli chcecie doświadczyć innego oblicza florystyki, to tylko z duetem studia Ster na Kwiaty! Warto zaufać ludziom z pasją i doświadczeniem!

https://pl-pl.facebook.com/sternakwiaty/

Lab 07 Laboratorium Kwiatów

W grupie naszych ekspertów nie może zabraknąć Iny Kashyńskiej i jej Lab 07 Laboratorium Kwiatów, gdzie każdy bukiet i aranżacja to artystyczny projekt, manifest miłości do piękna. Ina to indywidualistka, która tworzy z pasją i która – jak sama przyznaje – tworzy każdego dnia INAczej, bo „każdy człowiek i każda okazja to niepowtarzalna historia, która dzieje się TU i TERAZ”.

https://lab-07.com/

Plan B

Jeśli mówimy o wyjątkowej aranżacji weselnej, nie sposób pominąć nowej marki OPEN Design Service, która działa w branży polskiego designu od czerwca 2016 roku – mowa tu o firmie Plan B z Olą Golat na czele. Jak podkreślają sami projektanci: Nasza oferta skierowana jest do klientów, którzy szukają nowości w designie, niepowtarzalnych produktów o wielorakim zastosowaniu, które <<żyją>>. Warto tu zaznaczyć, że Plan B wzbogaca swoją autorską ofertę o produkty polskich i skandynawskich marek – jak na przykład OOhh Collection. Projektanci wykorzystują w pracach papier, beton, metal, drut oraz wszytko co recyclingowe, ich motto brzmi: mniej znaczy więcej”. Od początku swojej działalności zespół Planu B dążył to wykreowania niepowtarzalnej oferty artykułów do dekoracji wnętrz. Rozpoznawalna marka, starannie wyselekcjonowany asortyment, minimalizm, zdefiniowane surowce, określona kolorystyka – głównie czerń, srebro w strukturze ocynku, miedź, mosiądz oraz wykorzystanie technologii recyclingu – to wszystko cechuje Plan B.

http://planb-design.pl/

 

Mariaż niecodziennych stylów i nieposkromionych kreatywnie osobowości już na Wedding Art Show 30 września w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy!

Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *